.

Teşekkür Mesajı

Koç Üniversitesi Beşiktaşlılar Kulübü olarak 2018 yılının Ocak ayından beri düzenlediğimiz sosyal sorumluluk projemizi her yıl geliştirerek devam ettirmekten büyük mutluluk duymaktayız.

Uzun süredir planladığımız bu projenin hayata geçmesinde önemli rol oynayan Beşiktaş JK. Başkanı Sayın FİKRET ORMAN'a ve projenin başlamasında büyük katkılar sağlayan KU Kartalları Yönetim Kurulu Üyesi Nazlı Orman'a yaptıkları tüm yardımlardan ötürü teşekkürlerimizi sunarız.

2018 yılından beri projenin oranizasyonunda çalışan değerli KU Kartalları üyelerine ve bu organizasyonda emeği geçen tüm ekibe gönülden teşekkürlerimizi sunarız.

Hangi takımı tuttuğu, hangi renklere gönül verdiğini gözetmeden KU Kartalları'nın etkinliklerine katılmış ve yardımların toplanmasında rol oynamış olan Koç Üniversitesi'nin değerli öğrencilerine yaptıkları katkılardan ötürü teşekkür ederiz.

Projemizin en büyük gelir kaynağı olan yardım çekilişinin düzenlenmesinde yardımcı olan Tüm Destekçilerimize ve öğrenci dekanlığında Sayın Seçil Yalçın'a ve Sayın Selin Erensoy'a yardımlardan ötürü teşekkürlerimizi sunarız.

"İyi İnsan Olmadan İyi Beşiktaşlı Olunmaz" sözü ile bizlere yol gösteren, tüm renklere olan saygısı, duruşu ve centinmenliği ile Türk sporuna örnek teşkil eden efsane Beşiktaş Başkanı Süleyman Seba'yı saygı, özlem ve rahmetle anıyoruz.